acı mı tatlı mı?

Şimdi sizlere eniştemin bana 7 yaşından bu yaşıma kadar ikimizin arasında ki bana dediği lakabı açıklıyorum "orospucuk" sözlüğe baktığımda on yaşında, para karşılığı erkeklerle birlikte olan kadınlara denir. gitmiştim enişteme ne anlama geldiğini açıladım kızgınlıkla,ağlamayım diye bana şeker aldı.

Beni kucağına oturttu bir güzel sevdi. Her tarafımı okşadı,sıkıştırdı. Yanaklarımı, boynumu öpüyordu ne zaman boynumu öpse nefesinden bıyıklarından dudaklarından dolayı gıdıklanıyordum. Beni gıdıklamaya başladı, kıkır kıkır gülüyordum sonra elleri eteğimin içine kaydı.

Beni bir oramı buramı gıdıklıyor bir bacaklarımı sıkıştırıyordu, ben kendimi kayebtmiş kahkahalar içinde gülerken, parmaklarının arasında kilodumu gördüm.

ona kilodumu ver dedim o da bir şartla dedi. "acımı tatlı mı? oynayacaktık, tamam dedim, beni masasına oturttu ve götümü yalamaya başladı, dili götümü okşar gibi olduğu için tatlı diyordum.

İşaret parmağını kıçımın içine daldırdı, canım yandı içinde pis bir acı oluştu "acı"dedim.
bana bir şeker daha verdi susmam için şeker çok lezzetli olduğu için sesimi çıkarmadım, bir ara bir şey dikkatimi çekti, bir eli bir bacağımı bir elir diğer bacağımı tutuyordu ama benim kıçımı parmaklayan ne anlayamamıştım

birden eniştemin inlediğini gördüm ve acı mı diye sorduğuda inlemesine rağmen tatlı diyordu, bir dfakika sonra çekti aletini kıçımdan krem ffilan sürmesine rağmen bir ay sonra geçti acısı.Gönderen: f_itamin
Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet İçin Arayın 0044 560 183 34

Ensest Hikayeler kategorisine gitmek için tıklayın.

Okunma Sayısı: 660

Yorum Gönder

Rumuz (*)
E-Posta Adresiniz (*)
Yorumunuz (*)
Güvenlik kodu
Yenile
Kodu girin (*)
 

Yorumlar (Son 10 Yorum)

Bu hikayeye henüz yorum yapılmamış.

   Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?